НОВИНИ

Стало відомо, чому подорожчала свинина

19.04.2020 11:07
Голова-свиньи-фото_0

Після спаду цін у першій декаді квітня, котирування на свиней забійних кондицій відновилися у передвеликодній тиждень. Так, якщо минулого тижня діапазон цін закупівлі становив 40,5-43 грн/кг, у ході попередніх торгів його переглянули у бік підвищення — до 44-46,5 грн/кг. Про це повідомили аналітики Асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

«Всупереч песимістичним оцінкам попередніх тижнів, гравці ринку свинини відзначають пожвавлення споживчої активності. Так, окремі оператори зазначають, що продажі свинини цього тижня на 20-30%, а подекуди і на 50% вищі, ніж тижнем раніше. Окремі представники м’ясопереробної галузі зізнаються, що закуплених на цей тиждень об’ємів подекуди не вистачало», — зазначили аналітики.

На їх думку, після Великодня споживча активність може традиційно послабитися. Проте вже за тиждень споживчий інтерес до м’яса відновиться по мірі наближення чергових святкових вихідних на початку травня.

З огляду на це частина м’ясопереробників схиляється до того, що ціни закупівлі наступного тижня, хоч і можуть дещо послабитись, проте залишаться в межах цьоготижневого діапазону.Перегляди: 20
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: