НОВИНИ

Сонячне затемнення 25 жовтня: вплив на здоров’я

20.10.2022 19:12
solar-eclipse-picture-id1007622084

Сонячне затемнення буде 25 жовтня 2022 року. Пройде воно в знаку Скорпіон і додасть важливості подіям, що будуть відбуватися цього дня – повідомляє Главред. Астролог Анжела Перл розповіла на своєму Youtube-каналі, чого чекати всім знакам зодіаку, пише agronews.ua.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Овнів

Овнам доведеться розв‘язувати фінансові проблеми. Є ризик стати жертвою шахраїв. Гороскоп радить стежити за гаманцем і банківськими рахунками. Може помінятися ситуація з фінансами у чоловіка або дружини. Деякі Овни отримають спадщину, грант.

Не виключено, що ви зіткнетеся з кризовою ситуацією, на яку потрібно буде швидко реагувати.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Тельців

На Тельців чекає прогрес у стосунках. Ви можете отримати пропозицію руки і серця. Ви познайомитеся з людиною, яка залишиться у вашому житті надовго.

Представники знака можуть укласти вигідну угоду. Також будуть вирішуватися судові питання. З опонентом буде складно домовитися, але гороскоп радить не залишати спроб – рано чи пізно ви прийдете до угоди.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Близнюків

Близнюки ризикують втратити роботу, закрити бізнес, змінити професію. Якщо ви не знали, яке рішення ухвалити, то затемнення покаже вам напрямок і поставить крапку.

Водночас на представників знака чекає новий початок. Наприклад, ви відкриєте свою справу. Можливо це вийде зробити не з першого разу, але астролог радить не здаватися.

Близнюки стануть сміливішими і рішучішими і зможуть серйозно поміняти своє життя. Варто подбати про здоров’я.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Раків

Раки, які народилися з 20 по 24 червня, отримають прибуток.

В цілому, зміни відбудуться у сфері романтичних стосунків. Вільні Раки зустрінуть свою другу половинку. У тих представників знака, які вже перебувають у романтичних стосунках, трапиться особливо приємний момент в житті.

Деяким Ракам доведеться зробити вибір – зберегти або розірвати стосунки.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Левів

Чекайте на новину в сім’ї. Можливо з’явиться новий член родини – чоловік, зять, невістка, дитина тощо. Дуже імовірний переїзд як на іншу вулицю, так і в іншу країну. Також Леви отримають важливу інформацію про свою Батьківщину.

Важливі події можуть статися і в житті родичів – Левам потрібно буде брати в них участь.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Дів

У житті Дів з’являться нові люди, буде більше спілкування. Відбудеться поїздка з родичами, можливо їм знадобиться ваша фінансова допомога.

Деякі Діви почнуть опановувати нові навички. Вдалий час для переїзду.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Терезів

Це затемнення може змінити джерело доходу. Можливо ви зрозумієте, що вам потрібно міняти роботу. Якщо ви залежали фінансово від іншої людини, вона може перестати давати вам гроші.

Терезам доведеться уважно проаналізувати свої доходи і витрати. В результаті ви задумаєтеся на тим, що вам потрібно міняти роботу або професію. З’явиться нова ідея, як заробляти гроші.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Скорпіонів

Затемнення відбудеться в першому будинку гороскопу і може торкнутися абсолютно будь-якої сфери, оскільки Скорпіони замисляться над тим, хто вони і яке місце займають в цьому житті.

Сильніше за інших це затемнення відчують ті представники знака, які народилися з 22 по 28 жовтня.

Таким чином, на представників знака чекають зміни в таких сферах: здоров’я, сім’я та стосунки, кар’єра і мета в житті.

Основною стане тема стосунків з іншими людьми. Може відбутися знайомство з особливою людиною, буде укладений шлюб або, навпаки, оформлене розлучення.

Скорпіони побачать справжнє ставлення до себе, проявляться вороги.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Стрільців

Стрільці проведуть переоцінку особистості та своїх сил, займуться самоаналізом. Деякі представники знака можуть виїхати кудись далеко, в іншу країну. Деякі займуться здоров’ям.

Астролог радить позбутися того, що вам вже не потрібно. Може відкритися таємниця з минулого. Відбудеться трансформація, нематеріальне стане більш значущим.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Козерогів

У Козерогів поміняються плани на майбутнє. Астролог радить підлаштовуватися під поточні події.

Також представники знака отримають результат за виконану роботу. З’явиться фінансова можливість, щоби реалізувати задумане.

Козероги можуть опинитися в новому оточення, з’являться нові друзі, колектив, коло спілкування.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Водоліїв

Затемнення вплине на цілі Водоліїв, їхню роботу та кар’єру. Представники знака замисляться про те, в якому напрямку їм рухатися.

Деякі отримають підвищення, хоча відбуватися цей процес буде непросто. Потрібно буде докласти чимало зусиль і відстоювати свою репутацію.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 для Риб

Віра, ідеологія, переконання – це ті сфери, на які вплине затемнення. Ви можете почати по-іншому мислити.

Деякі Риби відправляться в подорож або передуть в іншу країну на постійне місце проживання.

На вас чекає знайомство з іноземцем, робота в міжнародній компанії, вивчення іноземної мови, з’являться клієнти з-за кордону.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: