НОВИНИ

Сівалка Spirit від компанії Väderstad: обрано робочий кут — і basta!

29.03.2023 15:00
spirit-800c-2

Незважаючи на технологію обробітку ґрунту, слід пам’ятати, що гарантією отримання дружніх та рівномірних сходів є створення якісного посівного ложа, яке повністю звільнене від рослинних решток та постійно перебуває на чітко заданій глибині, незалежно від рельєфу поля.

Посівні комплекси Spirit від компанії Väderstad — це універсальні агрегати, які дають змогу досягати високої точності та продуктивності під час висівання різноманітних зернових культур. Для досягнення високої якості та точності закладання насіння в ґрунт у цих агрегатах використано перевірені часом та практикою дводискові сошники, обладнані системою Offset. Саме тому сошники Spirit зберігають заданий робочий кут, незалежно від типу ґрунту або умов роботи в полі.

Також слід додати, що завдяки своїй конічній формі насіннєві диски посівних комплексів Spirit створюють вузьке насіннєве ложе, що мінімізує порушення ґрунтового шару під час висівання. Диски конічної форми із системою розташування Offset можуть працювати на більшу глибину із меншим тиском сошника, а посівний комплекс потребує менше потужності для приводу в цілому.

Більш того, конічна форма диску унеможливлює зміну робочого кута дисків протягом усього терміну служби, що також впливає на високу якість та точність сівби.

Нагадаємо, що наразі компанія Väderstad пропонує посівні комплекси Spirit із робочою шириною 3, 4, 6, 8 або 9 м.Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: