НОВИНИ

Сівалка Proceed може знизити норму висіву пшениці вдвічі

11.10.2022 18:41
Väderstad Proceed - 1_edit copy

Польові випробування, проведені фахівцями компанії Väderstad, показують, що Proceed може знизити норму висіву пшениці вдвічі (!), порівняно з іншими сучасними сівалками для висівання зернових. І що дуже важливо, водночас зі значною економією посівного матеріалу вони забезпечують високу врожайність висіяних культур, пише  agronews.ua.

Варто також зазначити й такий факт польових випробувань сівалок: отримані сходи культури завжди були сильніші й рівномірніші на всіх етапах росту та розвитку, порівняно з результатами висівання сівалками точного висіву інших  виробників.

Дослідження, які були проведені через кілька місяців після сівби озимої пшениці з нормою висіву 150 насінин/м2, зафіксували збільшення біомаси рослин на 102%, біомаси коренів — на 72% і на 62% більше насінин у колоску, порівняно з виконанням сівби сучасною сівалкою інших виробників.

Для сівби зернових культур Proceed має міжряддя 225 або 250 мм. Завдяки простій конфігурації та можливості швидкої заміни насіннєвих дисків, машину можна легко переналаштувати для висівання сільськогосподарських культур із шириною міжряддя 450 або 500 мм для таких культур, як цукрові буряки або ріпак, або ж на параметри міжряддя 750 мм — для проведення сівби технічних культур, таких як кукурудза, соняшник, бавовна тощо.

Усі культури висіваються з надзвичайною точністю щодо запрограмованої кількості та глибини й рівномірності розподілу насіння, що максимізує потенціал урожайності кожної насінини.

Переглянути відео про сівалку Proceed за посиланнямПерегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: