НОВИНИ

Швейцарія профінансує розвиток органічного виробництва в Україні

01.09.2020 07:32
7f933d119be38c4_1000x600

Уряд Швейцарії фінансуватиме проєкт “Органічна торгівля заради розвитку”, мета якого — збільшення експорту органічної продукції та розвиток внутрішнього ринку в Україні, – заявила менеджер проєкту “Органічна торгівля заради розвитку” Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM) Силке Уленброк під час конференції “Органік: знання, досвід, результат”. Про це повідомляє  Seeds, пише agronews.ua.

За її словами, проєкт діятиме до 2023 року і спрямований на стимулювання попиту на продукти органічного сільського господарства в Східній Європі. Для цього потрібне значне збільшення органічного експорту, а також розширення внутрішніх ринків. В проєкті, крім України, беруть участь Сербія і Албанія.

“Проєкт складається з декількох компонентів — формування вигідного і ефективного виробничо-споживчого ланцюжка. У центрі першого компонента — публічно-приватне партнерство, в ході якого імпортери та експортери можуть подавати свої ідеї та пропозиції. З їх числа будуть відібрані кращі, і почнеться їх реалізація спільно зі швейцарськими партнерами”, — зазначає Силке Уленброк.

За її словами, плануються кампанії з підвищення обізнаності споживачів, виробників: удосконалення навичок лідерів сектору — зв’язок виробників з ринками, підтримка з питань сертифікації, обмін досвідом.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: