НОВИНИ

Шматок хамона був проданий за рекордну суму

26.09.2020 13:21
ham-785438_1920-e1598613962620

Шматок іберійського хамона, вироблений в Іспанії, був проданий за рекордну суму. В’ялену свинячу ногу продали за 11881 євро на неофіційному аукціоні в Японії. Цю подію внесли до “Книги рекордів Гіннеса”. Про це повідомляє Meat-Inform, пише agronews.ua.

“Без сумніву, це хороша новина для іспанського іберійського свинарського сектору, який отримав оптимістичну звістку в ці важкі часи”, – прокоментував іспанський виробник мер Сьєрри Ябуго.

Іберійський хамон є зареєстрованим географічним зазначенням. Тварини, з яких виготовляють цей продукт – свині іберійської породи, які харчуються виключно жолудями та травами. Для виробництва хамону їх забивають у дворічному віці.

Виробництва ноги-рекордсменки, кінцева вага якої перевищує 10 кг, у січні 2020 року перевищило 5 років.

“Із своїм традиційним повільним процесом висихання та природного дозрівання, Кортеконсепсьон, мабуть, найкращий анклав в Іспанії для виробництва ібрійського хамону”, – заявив виробник Sierra Mayor.

Компанія стала першим об’єктом в секторі іберіко, якому дозволено експортувати продукцію до Японії та Мексики. Там іберійський хамон вже зарекомендував себе як символ високої якості та гастрономічного престижу, зазначають в Sierra Mayor.

Нагадаємо, Фермер з Карпат єдиний в Україні робить сиров’ялену баранину – аналог хамона.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: