АГРО-БЛОГ

Що представив BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

22.05.2024 18:55
DCIM102MEDIADJI_0569.JPG

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен Машинері представила достатньо широкий ряд техніки. Про це в агроблозі розповів Чикунов Максим, керівник напрямку маркетингу BEDNAR.

Представлено технологічні рішення для основного, комбінованого, передпосівного, смугового та міжрядного обробітку ґрунту, а також посіву за традиційною чи мінімальною технологіями та новинку цього року сівалку для смугового посіву.

Сівалка для смугового посіву MATADOR MO 6000

Дана сівалка призначена для посіву ріпаку, зернових та широкорядних культур. Концептуально даний агрегат має секцію доліт з гідравлічним захистом AUTO-RESET з максимальним зусиллям спрацювання 870 кг, що обробляє ґрунт на глибину до 35 см, далі вирівнювання ґрунту і безпосередьно посів з одночасним внесенням добрив.

При цьому добриво може вноситися 3 способами: під лапу, на поверхню або у рядок. Або можна міксувати ці варіанти.

Зверніть увагу на шинний коток, він розміщений зі зміщенням в шаховому порядку. Це дає ряд переваг: зменшення навантаження на трактор, гарний ефект самоочищення, стабільність роботи та легка заміна у випадку проколу. Так як кожне колесо кріпиться окремо.

На даній сівалці ми бачимо стандартну нашу зернову шину з паралелограмним кріпленням сошників, що забезпечує гарне копіювання рельєфу поля. Але також трьохточкова навіска дозволяє агрегатувати і інші сівалки, наприклад, просапні.

Посівний комплекс OMEGA OO 6000 FL

Це наш флагман серед посівної техніки. Дана сівалка працює як за традиційною, так і мінімальною технологіями, також наші аграрії практикують і прямий посів. Конструкція сівалки дозволяє виконувати дану операцію.

Сівалка має дискову секцію з агресивними дисками, що гарно готують ґрунт. Передні опції – шинний коток FrontPack та/або вирівнююча гідравлічна планка Crushbar, вирівнюють ґрунт, далі обробіток ґрунту дисками, вирівнювання шинним котком зі зміщенням та відповідно посів.

Бункер під тиском на 5000 л. дозволяє висів з одночасним внесенням добрив точною нормою. При цьому добрива можуть вноситися як в рядок, так і в міжряддя, або можна міксувати і в рядок, і в міжряддя одночасно.

Широкозахватна зернова сівалка EFECTA CE 12000

EFECTA найпродуктивніша сівалка в нашому портфелі. Робоча ширина даної сівалки складає 12 м. Коротко хочу відзначити основні особливості:

1.  Висока продуктивність – робоча ширина 12м та висока швидкість дозволяє висівати до 20 га на годину.

2.  Універсальність – можливість висіву з одночасним внесенням добрив, висівання двох культур або посів однієї культури. А також сівалка має 4 типи переднього обладнання для роботи по різним фонам або в ролі переднього обладнання можуть виступати сошники для внесення добрив в міжряддя.

3.  Чітке дотримання глибини завдяки перевіреній системі кріплення PSP, що передбачає використання подвійного паралелограма. А також використання подвійних опорних колес та телескопічних тяг для стабільної роботи.

4.  Точне дозування насіння та добрив, що забезпечується конструкцією бункера на 6000 л під надлишковим тиском.

5.  4 розподільчі головки для якісного посіву, що крім іншого дозволяє контроль висіву на кожні 3 або 6 м робочої ширини в залежності від комплектації.

Міжрядний культиватор ROW-MASTER RN 6400

Міжрядні культиватори це гарне рішення для механічного знищення бур’янів, руйнування ґрунтової кірки, тобто ми даємо культурі дихати, покращуємо водний та повітряний обмін. Доведено, що такий спосіб сприяє збільшенню врожайності культур та надає можливість економити на гербіцидах.

В нашому портфелі ми маємо культиватори ROW-MASTER RN шириною від 4,8 до 9,6 м. Кліренс агрегата складає 80 см, що дозволяє працювати по рослинам в більш пізній стадії росту.

Маємо декілька типів робочих секцій з комбінаціями лап та доліт. А головне ROW-MASTER може бути оснащений системою автоматичного ведення по рядкам та нічним освітленням, що дозволяє вам працювати максимально якісно та продуктивно. І виконувати всі необхідні об’єми робіт вчасно без підрізання культури, тобто без втрат. І при цьому отримувати вигоду в збільшенні врожайності і зменшенні витрат на гербіциди.

Передпосівний компактор SWIFTER SE 10000

На даному заході ми бучимо представника найпопулярнішої моделі компакторів SWIFTER. Саме це 10 метрова модель SE. Загалом моделі 10 та 12 м конструктивно відрізняються від моделі SO_F (4-8 м), що логічно пов’язано з шириною захвату даних агрегатів.

Перш за все це система незалежного кріплення секцій Wave-Flex, що гарантує ідеальне копіювання рельєфу поля, транспортні колеса винесені вперед, також ми бачимо бокові опорні колеса, що безпосередньо впливає на стабільність роботи та дотримання робочої глибини по всій ширині агрегата. Всі наші компактори можуть розвертатися в кінці гонів без підняття робочих органів, що підвищує продуктивність роботи та і взагалі говорить про загальну міцність агрегата. Це забезпечується рядом конструктивних особливостей.

По-перше кожна лапа закріплена на підпружиненій стійці, чим досягається „3D ефект“ (горизонтальний та вертикальний рух), який захищає лапу від пошкодження. Сама рама розрахована на відповідні навантаження, а також секції котка мають стабілізуючу пружину, яка безперервно тисне на окремі сегменти котка і запобігає розбиванню вала та котка загалом. Стрільчасті лапи мають відповідну конструкцію, що забезпечує максимальне перекриття лап в процесі наробітку і їх стирання.

Це все дозволяє компакторам SWIFTER стабільно обробляти ґрунт по всій своїй ширині та готувати якісне посівне ложе.

Універсальний культиватор VERSATILL VO 7500 PROFI

Цієї весни дані агрегати активно працювали в різних регіонах України, що підтверджує їх універсальність. Тобто культиватори VERSATILL виконують як стерньовий обробіток після жнив, так і передпосівний обробіток.

Для цього вони можуть бути оснащені по-перше різним переднім обладнанням (подрібнюючий коток Trash Cutter або вирівнююча планка Crushbar), а також різними робочими органами: стрільчастими лапами 200 мм або долотами 40 і 60 мм. Даний культиватор працює на глибину від 2 до 15 см.

Культиватор має 6 рядів робочих стійок з відстаню 17 см, тобто маємо і гарне перекриття при роботі стрільчатими лапами на передпосіві. Високий кліренс 56 см дозволяє працювати по великій кількості рослинних решток.

Універсальний дискатор SWIFTERDISC XO 5000F

SWIFTERDISC також наш флагман, на цей раз в сегменті дискаторів. Ці агрегати також виконують, як лущення стерні, так і можуть виконувати передпосівну підготовку ґрунту. Це достатньо відома і популярна модель.

Серед ключових переваг я б відзначив інтегровану транспортну вісь, відповідно розміщення котка в два ряди і опорні колеса та гідравлічне дишло. Це стійкість, стабільність роботи на високих швидкостях, що важливо для якісної роботи дискових знарядь. Різне переднє обладнання (подрібнюючий коток Trash Cutter або вирівнююча планка Crushbar) і широкий вибір котків дозволяють адаптувати дискатор до відповідних задач.

Дискова секція має агресивні диски 520 або 560 мм. Кріплення Twin-Disc – по два диски на одній стійці сприяє гарному проходженню рослинних решток. Ця особливість вже довела ефективність як на лущенні по великій масі пожнивних решток, так і під час передпосівної підготовки ґрунту.

Культиватор для смугового обробітку ґрунту STRIP-MASTER EN 6000 з бункером для внесення добрив FERTI-CART FC 3500

Це 6 метровий культиватор для смугового обробітку ґрунту STRIP-MASTER з бункером для внесення добрив FERTI-CART. STRIP-MASTER обробляє ґрунт смугами на 80 см, 75 см, 70 см, 50 см і 45 см на глибину до 35 см. Тобто готує смуги під посів широкорядних культур, таких як кукурудза, соя, соняшник або ріпак. 

Культивуюча секція кріпиться на паралелограмі, який забезпечує ідеальне копіювання рельєфу і підтримку заданої глибини обробітку. Загалом робоча секція має широкий вибір обладнання, що дозволяє адаптувати агрегат під ваші умови роботи.

Конструктивно робоча секція має ріжучий диск, що підрізає рослинні рештки та руйнує затверділий верхній шар ґрунту, розгортачі видаляють рослинні рештки, робоче долото, що має гідравлічний захист з навантаженням 750 кг, направляючі диски, що утримують оброблений ґрунт в смугах, та ущільнюючі котки.

Також треба відзначити бункер FERTI-CART на 3500 л., що працює під надлишковим тиском. Це дозволяє точною нормою вносити добрива під час обробітку. Загалом STRIP-MASTER може агрегатуватися як з причіпними, так і навісними бункерами.

Комбінований дисколаповий культиватор ACTROS RO 4000

подрібнює та перемішує велику кількість пожнивних решток з ґрунтом, а також виконувати глибоке розпушування ґрунту за один прохід. Даний агрегат має два ряди дисків найбільшого діаметру, доступного на ринку, розміром 690 мм. Диски підрізають на перемішують рослинні рештки на глибину до 18 см. Два ряди доліт обробляють ґрунт на глибину до 35 см.

При чому вже в стандартній комплектації ми пропонуємо ці культиватори з долотами Long-Life для довшого строку експлуатації.

Далі ми маємо вирівнюючу секцію та ущільнюючий коток. Треба відзначити можливість роботи культиватора по перезволоженому ґрунту, при цьому ми піднімаємо чи знімаємо коток і працюємо на транспортній осі. І до речі вага даного агрегата майже 8,8 тони, що теж важливо.

Глибокорозпушувач TERRALAND TN 3000 PROFI

TERRALAND PROFI – це цікавий представник глибокорозпушувачів BEDNAR. Тобто що його відрізняє від моделі TERRALAND, це задня дворядна дискова секція.

Спеціальна форма дисків забезпечує ефективне подрібнення великих грудок, подрібнює і перемішує рослинні рештки та ідеально вирівнює поверхню поля. 

Загалом даний агрегат виконує рихлення та розпушування ґрунту на глибину до 65 см. А задній подвійний шпоровий коток гарно розбиває грудку. Робочі стійки можуть мати або гідравлічний захист або розривний болт. І відповідно TERRALAND може агрегатуватися з бункерами для внесення добрив в профіль ґрунту.Перегляди: 256
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: