НОВИНИ

Сейм Польщі підтримав резолюцію щодо санкцій проти агропродукції з росії і білорусі

09.03.2024 09:05
6

Сейм Польщі підтримав постанову щодо санкцій проти агропродукції з території Росії та Білорусі, оскільки це приносить величезні доходи виробникам, торговцям і бюджетам цих країн. Про це повідомляє РБК-Україна, пише agronews.ua.

Нижча палата парламенту Польщі закликала Європейську комісію запровадити санкції на імпорт російського та білоруського продовольства та сільськогосподарської продукції до Європейського союзу (ЄС).

Постанову підтримали 441 депутат польського Сейму, ще двоє утримались.

“Резолюція відповідає потребам польських та європейських фермерів, є голосом польського парламенту, а водночас посилює позицію польського уряду у переговорах з Європейським союзом. Документ закликає Євросоюз повернутися до правил, які діяли в торгівлі з Україною та іншими країнами з-поза Спільноти до початку війни, що відповідає основним вимогам польських фермерів”, – заявила депутат Марта Вцісло.

Інший депутат Вітольд Туманович наголосив на важливості заборони торгівлі агропродукцією Росії, через те, що російський імпорт може містити зерно, яке ворог викрав з тимчасово окупованих територій України.Перегляди: 12
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: