НОВИНИ

Рибний промисел: відбулось 60% запланованих аукціонів

13.03.2023 16:05
fishing-5655

236 аукціонів на промисловий вилов водних біоресурсів відбулись у системі «Prozorro.Продажі». Це 63% від запланованих. Таку цифру наводить Державне агентство з меліорації та рибного господарства, пише agronews.ua.

У відомстві уточнили, що станом на сьогодні переможцями аукціонів вже є 42 нових суб’єкта господарювання, які не є традиційними користувачами водних біоресурсів.

Також зазначається, що додано ще 33 лоти на вилов риби. Зокрема, Кучурганське водосховище, Тилігульський та Будацький (Шаболатський) лимани, річки Десна та Дніпро у межах Чернігівської області долучилися до аукціонних торгів на промисловий вилов водних біоресурсів у 2023 році.

Так, переможець аукціону отримає право на вилов до кінця поточного року з річки Десна таких видів водних біоресурсів як лящ, судак звичайний, плітка, щука, сом, плоскирка, синець, чехоня, головень, білизна, карась сріблястий, окунь, лин, краснопірка, верховодка, рак річковий тощо.

«Водночас глось, хамса чорноморська, личинки хірономід, атерина, піленгас, кефалеві, бички тощо стануть доступними для промислового вилову у Тилігульському лимані», — додали у відомстві. Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: