ВАЖЛИВО

Важливі інновації в лінійці широкозахватних агрегатів BEDNAR

04.11.2021 17:41
publicpreview (4)

Сільське господарство постійно змінюється. Змінюється клімат, вартість виробництва, а також методи ведення сільського господарства. Індивідуальні зміни вимагають гнучкої реакції. Це стосується і виробників сільськогосподарської техніки, пише agronews.ua.

У 2022 році BEDNAR виводить на ринок нові моделі: універсальні культиватори полегшеної конструкції VERSATILL VN_L і VO_L, нову модельну серію XO_PROFI для дискаторів SWIFTERDISC, а також широкозахватні дискатори SWIFTERDISC XE_MEGA.

Також будуть оновлені дискатори SWIFTERDISC XE, компактори SWIFTER SE та модельна серія дискових борін ATLAS AO_PROFI. Модельний ряд зернових сівалок OMEGA OO_L та OMEGA OO_FL також розширюється.

???? Нові опції контролю дискових агрегатів SWIFTERDISC XE_PROFI та ATLASAE_PROFI

Вимоги клієнтів, у яких працює техніка BEDNAR, можуть бути абсолютно різними. З одного боку, є клієнти, які вимагають найтехнічніших і структурних рішень, у поєднанні з повністю автоматизованими налаштуваннями. З іншого боку, є клієнти, які віддають перевагутперевіреним функціям, таким як гідравлічні налаштування.

“Ми представимо на ринку дискові агрегати SWIFTERDISC XE_PROFI і ATLAS AE_PROFI з абсолютно новими електрогідравлічними функіцями регулювання, які називаються BEDNAR EASY ELECTRO-HYDRAULIC CONTROL. Система забезпечує повністю автоматизоване налаштування всіх робочих параметрів зі значеннями, введеними на екрані управління, повністю автоматизованою послідовністю складання/розгортання, а також можливістю установки всіх параметрів і автоматичного регулювання під час роботи. Підключення до Load Sensing гарантує, що насос забезпечуватиме чітко такий потік масла під тиском, який потрібен для конкретних завдань окремої функції; все це повністю автоматизовано”, – повідомляють в компанії.

У той же час вони розробили РУЧНЕ ГІДРАВЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ BEDNAR для клієнтів, які хочуть керувати агрегатом тільки за допомогою гідравліки. Окремі функції дискового агрегата активуються за допомогою клапанів на дишлі агрегата, а робочі параметри встановлюються за допомогою гідравлічних затискачів на окремих гідроциліндрах.

Окрім інших нововведень, відтепер буде доступна модельна серія SWIFTERDISC XE_PROFI з робочою шириною від 10,4 метра. Переднє обладнання цих широкопрофільних диска торів також було розширено гідравлічно керованою вирівнюючою планкою Crushbar (доступна як для XE 10400 PROFI, так і XE 12400 PROFI).

????”SWIFTER SE – нові слідорозрихлювачі та опція третього crosskill котка

Широкопрофільні компактори SWIFTER SE з робочою шириною від 8,2 до 12,2 м можуть бути обладнані тракторними слідорозрихлювачами – як нерухомими, так і телескопічними. SE 10000 і SE 12000 тепер можуть бути оснащені слідорозрихлювачами тракторної колії.

Клієнти, які купують передпосівний компактор SWIFTER, часто бажають поєднати подвійні задні crosskill-котки та третій crosskill-коток.

Раніше це додаткове обладнання пропонувалося тільки з напівпричіп ним компактором SWIFTER SO_PROFI; починаючи з цього року, це обладнання також доступне для моделі SE 10000. Третій crosskill-коток діаметром 350 мм забезпечує ідеальне подрібнення і остаточний обробіток грунту.

???? ATLAS AO_PROFI – Розширення лінійки моделей важких дискових борін

Клієнти люблять застосовувати дискові борони ATLAS AO_PROFI для обробітку полів з великою кількістю рослинних решток та при зароблянні органіки в грунт. Дані агрегати особливо популярні завдяки високому кліренсу і великому діаметру диска 620х6 мм, що забезпечує відмінне подрібнення і перемішування рослинних решток з грунтом на глибині до 16 см.

Модельна серія ATLAS AO_PROFI розширена новою моделлю AO 7000 PROFI з робочою шириною 7 метрів. Клієнти можуть вибрати з трьох моделей з робочою шириною від 5 до 7 метрів.

???? SWIFTERDISC XE_MEGA – дискатор для найпотужніших тракторів на ринку

Найбільш ефективні гусеничні трактори на ринку вимагають адекватного інструменту. І BEDNAR надає такі інструменти, пропонуючи широкозахватні дискатори з робочою шириною до 18,4 метра. Нова серія моделей SWIFTERDISC XE_MEGA сконструйована на основі перевіреної концепції широкозахватних дискаторів.

Основна відмінність полягає в тандемній транспортній осі, необхідній за законодавчими стандартами.

Дискова секція монтується на складній рамі, розміщуючись за перевіреним принципом X-PRECISE (розміщення дисків формі «X»). Диски мають діаметр 520х5 мм або 560х5 мм, і можуть бути зубчасті або агресивні за формою. Не дивлячись на максимальну робочу ширину 18,4 метра, агрегат дуже компактний і відповідає вимогам ЄС щодо дорожнього руху. Транспортна ширина не перевищує 3 метри, а максимальна транспортна висота – 4 метри.

???? OMEGA OO_L і OO_FL – тепер з максимальною робочою шириною 9 метрів

Виробництво і продажі зернових сівалок OMEGA значно збільшується з кожним роком. Зернові сівалки OMEGA дуже популярні завдяки високій варіативності обладнання, що дозволяє клієнту налаштувати сівалку відповідно до своїх умов.

Для даної сівалки доступні сучасні технічні рішення, такі як бункер під надлишковим тиском, система точного витримування глибини посіву PSP, поєднання передньої гідравілчної планки та переднього колісного котка, можливість вибору між міжряддям 12,5 і 16,7 см.

В багатьох країнах останнім часом демонструється помітне збільшення продажу зернових сівалок з переднім обробітком грунту і шириною 8 і 9 метрів. Замовники купують більш потужні трактори, які вимагають відповідного інструменту.

В лінійці OMEGA OO_L пропонується нова модель OMEGA OO 9000 L з робочою шириною 9 метрів; в лінійці Omega OO_FL ( для посіву з одночасним внесення добрив) – відтепер пропонуються моделі OO 8000 FL та OO 9000 FL робочою шириною 8 та 9 метрів.

???? KATOR – роторна борона з вагомими конкурентними перевагами

Протягом 2021 року BEDNAR оголосила про впровадження роторних борін в свій продуктовий портфель. Новий продукт у вигляді роторних борін з робочою шириною від 3 до 8 метрів зміцнить позиції BEDNAR на ринках, де популярні агрегати для обробітку грунту з активними робочими органами.

Роторні борони KATOR дуже цікаві в порівнянні з конкурентими агрегатами. Кожен з роторів оснащений трьома підшипниками; жоден інший конкурент не пропонує аналоги з трьома підшипниками. Ця система захищає шестерні, вали і прокладки від пошкоджень. Також цікаву конструкцію має особливий захист від гірських порід; він запобігає застряганню порід між ротором і нижньою частиною основної рами агрегата і захищає ротор та інші деталі від пошкоджень. Оператори обов’язково оцінять систему швидкої заміни лопастей без необхідності спеціальних інструментів. Просто витягніть шплінт, зніміть штифт і замініть лезо.

У порівнянні з конкурентами, роторна борона KATOR також забезпечує відмінну якість обробітку грунту завдяки невеликій відстані між окремими роторами – 22 см в складних варіантах, 24,5 см в нескладних варіантах.

Дізнайтеся більше про BEDNAR за посиланням.Перегляди: 22
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: