НОВИНИ

росія завдала збитків земельним та водним ресурсам України на понад 1, 5 трлн грн

02.01.2023 17:15
pole-kurkul-53784-57492-32341

Загальна сума збитків, завданих атмосферному повітрю, земельним та водним ресурсам російською агресією в Україні становить понад 1, 5 трлн гривень. Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України, пише agronews.ua.

Як повідомляється, відомство провело конференцію з керівниками територіальних та міжрегіональних територіальних органів відомства щодо результатів діяльності Оперативного штабу за 10 місяців війни.

Перший заступник голови Держекоінспекції Дмитро Заруба разом з народним депутатом, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Оленою Криворучкіною розповіли про основні результати діяльності Оперативного штабу.

Це короткий, але дуже результативний шлях, який пройшли працівники Держекоінспекції. Відтак, з початку повномасштабного вторгнення до Єдиного реєстру збитків внесено 1042 факти подій, що сталися на території України внаслідок збройної агресії рф та спричинили шкоду довкіллю. Зокрема, спеціалістами Держекоінспекції відібрано 854 проб ґрунтів та 1138 проб вод. У результаті заходів контролю розраховано шкоду навколишньому природному середовищу, таким чином загальна сума збитків, завданих атмосферному повітрю, земельним та водним ресурсам становить понад 1, 5 трлн гривень», — наголосив Дмитро Заруба.

Окремо акцентовано на розроблені та затверджені ряду методик, відповідно до яких проводилися розрахунки збитків. Адже, досі ми не мали подібного досвіду розрахунку збитків довкіллю, завданих війною.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: