НОВИНИ

Росія залишилась без імпортної сільгосптехніки

12.03.2022 08:03
r4g080024-large-859x483

Світові виробники сільгосптехніки один за одним зупиняють роботу в Росії та Білорусі. Про це повідомляє Traktorist.com, пише agronews.ua.

Так американська компанія John Deere зупинила роботу в Росії та Білорусі. Виробник скасував поставки техніки, запчастин й онлайн-підтримку в цьому регіоні. Такої ж позиції дотримуються Trimbl та німецький виробник шин — компанія Continental.

«Американська будівельна компанія Caterpillar заявила, що згортає діяльність на території Росії та жертвує $1 млн на подолання гуманітарної кризи в Україні», — йдеться в повідомленні. 

Також в Росії призупинив усі операції британський виробник с/г техніки JCB. Компанія Great Plains зупиняє постачання техніки та запчастин в Росію через її війну проти України. 

«Ми підтримуємо народ України та Збройні Сили України в боротьбі з російським окупантом», — повідомляє пресслужба компанії.

Як повідомляє Економічна правда, уряд Росії ухвалив постанову про заборону експорту понад 200 товарів на межі країни. Серед товарів — сільськогосподарська техніка, вагони для залізниці, електричне, медичне та телекомунікаційне обладнання.

Читайте також: Озвучено перелік продуктів, ціни на які контролюватиме місцева влада .Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: