АГРОРЕГІОНИ

Російські браконьєри масово грабують рибні багатства Азовського моря

15.04.2024 11:24
10

У ході моніторингу інформації, викладеної у мережі Інтернет, виявлено відеоматеріал, у якому йдеться про масштабний незаконний вилов водних біоресурсів на окупованій території Херсонської області, а саме в акваторії Азовського моря, поблизу м. Генічеськ. Про це повідомляє Держрибагентство, пише agronews.ua.

За даними пропагандистів рф обсяг грабунку водойми склав 35 тонн хамси, 186 кг азовського калкана та 60 кг глося. Продавати рибу злочинці планують як на території окупованої Херсонщини, так і в регіонах країни-окупанта.

За вказаним фактом незаконного вилову водних біоресурсів Генічеським районним відділом поліції відкрито кримінальне провадження. Збитки, нанесені рибному господарству України, розраховані Азовським рибоохоронним патрулем Держрибагентства і склали понад 43 млн грн (без урахування шкоди за незаконний вилов азовського калкана та глося).

Це лише один з багатьох випадків завданої шкоди окупантами в Азовському морі, загальний масштаб знищення цінної риби у водоймі набагато більший.

Наразі Азовський рибоохоронний патруль спільно з іншими правоохоронними органами продовжують відстежувати факти незаконного вилову риби браконьєрами рф у басейні Азовського моря.Перегляди: 854
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: