НОВИНИ

Qortia AG повернулася до відправки суден із глибоководних українських портів

01.05.2024 12:03
photo_2024-04-30_17-32-16

Трейдингова та логістична компанія Qortia AG у квітні завантажила перше судно 2024 року з глибоководного порту України “Південний”. Про це повідомила пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Ним став хендісайз “Bereket M” (прапор – Панами). 21,5 тис тонн високоякісної української кукурудзи попрямували до Туреччини.

“Bereket M” став першим хендісайзом у поточному році, який наша команда цілковито завантажила самотужки саме у глибоководному українському порту. Від моменту створення Qortia AG впродовж шести років активно відвантажувались в Україні саме через “глибоку воду”. Але після російського вторгнення зосередилися здебільшого на розвитку річних перевезень та перевалці в портах Дунайського кластеру, де частка компанії сягнула 15% ринку. Відтепер ми можемо говорити, що Qortia AG повернулася на “глибоку воду“, – прокоментували в компанії.

Нагадаємо, Qortia AG – швейцарська трейдингова та логістична компанія, створена у 2018 році. Спеціалізується на міжнародній торгівлі, зокрема на гуртовому експорті олійних, продуктів переробки та зернових – кукурудзи, сої, ячменя, пшениці тощо.

Окрім торгівлі зерновими, Qortia AG надає транспортно-експедиційні послуги та забезпечує ефективне управління логістикою вантажів. Серед клієнтів – як дрібні та середні українські та європейські фермери, так і відомі глобальні продовольчі корпорації. Місія компанії – встановлювати міцні зв’язки між сумлінними фермерами-виробниками та відповідальними споживачами сільськогосподарської продукції найвищої якості. Співвласниками Qortia AG є Костянтин Куфлік, Дмитро Яндовський та Андрій Ветряк.Перегляди: 95
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: