Діти з Роганської громади Харківщини відновлюються і відпочивають в Драгівській громаді на Закарпатті. Про це повідомляє преслужба ВАГ, пише agronews.ua.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/0f386791-71a4-43ba-b54b-eeb0755085a6-1024x625.jpg)
Більшість з цих дітлахів на повну пізнали жахи війни: жили два місяці в підвалах, їм бракувало їжі і води, вони бачили, як обстрілюють їх дім. Тепер дітлахи мають шанс відновитись і отримати психологічну реабілітацію завдяки проекту «Згуртовані громади», який впроваджується Всеукраїнська асоціація громад за підтримки USAID «АГРО».
Окрім насиченої розважально-оздоровчої програми, діти мають безліч занять та ігор націлених на допомогу в подоланні наслідків пережитої трагедії. Під час роботи з психологами 10-13-тирічні діти розповідають, що лише зараз змогли нормально спати, хоча досі бояться гучних звуків.
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/07/21060cd2-ac76-42b5-a01a-03d7d65ecdca.jpg)
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/07/d75cfe82-3c62-4a8e-bf10-77f259cb205b.jpg)
Такий відпочинок не поверне вкрадене війною дитинство, але дорослі здатні і мусять зробити усе можливе, щоб захистити дітей.
✅ Всеукраїнська асоціація громад готова допомогти з пошуком та формуванням груп, логістикою, організацією культурної програми, порадами від громад, які вже приймають в себе дітей.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/7499dca8-a1b8-4b5d-a6d3-0d1ab72b78b4-1024x461.jpg)
Поки маленькі мешканці Роганської громади дякують Драгівській громаді Закарпаття і обіцяють приїхати сюди ще раз, але вже в мирний час.
Читайте також: Великогаївська громада активно допомагає постраждалим від війни містечкам і селам