НОВИНИ

Проєкт USAID придбав 25 вагонів-зерновозів для «АР Бориспіль»

21.05.2024 14:17
1

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» придбав 25 вагонів-зерновозів для експортера сільськогосподарської продукції ТОВ «АР Бориспіль» (входить до складу Agro Region Group). Про це повідомляє Rail.insider, пише agronews.ua.

Для збільшення експортної спроможності «АР Бориспіль» Проєкт USAID закупив 25 вагонів-зерновозів. Ця допомога дала компанії змогу залучити власні кошти та інвестувати у додаткові 15 вагонів, тож наразі вона має 40 власних зерновозів.

«Власний парк із 40 вагонів-зерновозів дасть змогу наростити експорт зерна на щонайменше 60 тис. т на рік. Для нашої компанії важлива підтримка міжнародних партнерів, і ми готові спільно інвестувати у нові проєкти для розвитку експортного потенціалу України. Сьогодні оцінюємо не лише інвестиції в логістику, а й інші проєкти —розширення елеваторів, переробка олійних, біогаз, молочні ферми», — розповів директор з інвестицій Agro Region Тарас Іванишин.

Додається, що нещодавно на потужності компанії Проєкт USAID доставив два потужні генератори, які разом із закупленими Agro Region генераторами допоможуть підтримувати автономну роботу елеватора (зберігати зерно, сушити та відвантажувати його) навіть за умови блекаутів.

До 2022 року Agro Region в середньому експортувала до 250–300 тис. т зерна на рік і намагається нарощувати рівень експорту за рахунок власного та фермерського зерна. Від квітня 2024 року, коли Agro Region отримав 25 вагонів від Проєкту USAID і почав ними перевозити зерно, вартість логістики зменшилася на 25% від ринкової ціни.Перегляди: 81
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: