НОВИНИ

Президент підписав закон, який врегульовує діяльність з оцінки відповідності тракторів

17.06.2022 13:11
Silhozp27

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу». Як йдеться на сайті Верховної Ради, пише agronews.ua.

«Закон спрямований на врегулювання на законодавчому рівні питань функціонування діяльності органів з оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів», – йдеться в повідомленні.

Законом передбачено допустити приватні технічні служби і випробувальні лабораторії до процедур випробування тракторів, закріпити можливість офіційних дилерів с/г техніки здійснювати відомчу державну реєстрації нової техніки, яку вони реалізують аграріям.

Також він закріплює законодавчу основу для подальшого оновлення нормативної бази в сфері технічного регулювання в агропромисловому комплексі, гармонізації з технічними регламентами ЄС щодо обігу тракторів.

Окрім цього, він має на меті вирішити проблему з отриманням сертифікатів на нові моделі тракторів, на які вже майже рік виробники і постачальники техніки не можуть отримати відповідні документи та передати аграріям.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: