ВАЖЛИВО

Посадовець Держпродспоживслужби отримав п’ять з половиною років за хабар

26.02.2024 15:15
IMG_3312-1-696x464

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури, Тернопільський міськрайонний суд визнав винним в отриманні неправомірної вигоди начальника Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Тернопільській області (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури,  пише agronews.ua.

Йому призначено покарання 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна, з позбавленням права обіймати відповідні посади в органах влади та місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.

Прокурор довів у суді, що начальник структурного підрозділу Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області отримав у підприємця кошти за проходження фітосанітарних процедур імпортованих квітів й ґрунту у зміненому режимі робочого часу, що є необхіднім для подальшого проведення фітолабораторних експертиз та митного оформлення ввезеного товару. Після одержання ним 14 квітня 2021 року 8 400 грн неправомірної вигоди його затримали правоохоронці.

Вирок ще не набрав законної сили.Перегляди: 699
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: