НОВИНИ

Португальці переробили звичайні водорості на пиво та ікру

24.04.2024 18:12
4

GreenCoLab, португальська некомерційна біотехнологічна компанія, яка використовує морські водорості та мікроводорості для створення нутрицевтичних продуктів і харчів, оприлюднила три прототипи, які невдовзі презентує широкій громадськості. Про це повідомляє newfood, пише agronews.ua.

Це – альтернативна “осетрова” ікра та кустарне пиво на основі мікроводоростей, а також бургери на основі водоростей. Інноваційні продукти містять хлорелу, тетрасельміс і морські водорості без ГМО.

У компанії звертають увагу на те, що водорості – це екологічно чистий веганський інгредієнт, який при цьому додає продуктам поживності та покращує їх сенсорні й функціональні якості.

Вважаючись бактеріями, а не рослинами, мікроводорості є багатим на поживні речовини та першокласним джерелом білка нетваринного походження. 

Вони також містять клітковину та всі омега-жирні кислоти, вітаміни та мінерали – B2, B12, залізо та цинк. Мікроводорості сприяють покращенню зору, здоров’я кісток, знижують втому, захищають клітини та підтримують нервову систему. 

«Я б говорив, що портфоліо GreenCoLab на основі водоростей являє собою стрибок уперед у здоровому веганському харчуванні», – ділиться Кричелле Деамічі, керівник групи дослідників харчових продуктів компанії.

Він запевняє, що «таких чудових на смак і при цьому привабливих альтернативних продуктів ще ніхто не бачив».

Новинки компанія презентує на виставці Vitafoods Europe 2024, що проходитиме у травні в Варшаві.Перегляди: 65
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: