НОВИНИ

Польща закличе Єврокомісію заблокувати імпорт до ЄС агропродукції з росії та білорусі

05.03.2024 09:04
3

Варшава офіційно звернеться до Єврокомісії про повну блокаду на ввезення до Євросоюзу будь-якої агропродукції з Росії та Білорусі. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

Про це під час спільної пресконференції з прем’єр-міністром Литви Інгрідою Шимоніте в понеділок у Вільнюсі заявив глава польського уряду Дональд Туск.

“У понеділок після повернення з Вільнюса до Варшави я звернуся до маршалка Сейму з пропозицією резолюції польського Сейму, яка закликатиме Єврокомісію накласти повний пакет санкцій на російську та білоруську сільськогосподарську продукцію та продукти харчування”, – заявив Туск.

Він висловив переконання, що спільне європейське рішення буде ефективнішим, ніж індивідуальні рішення країн регіону.

Туск підкреслив, що йдеться як про санкції щодо цих країн за агресію проти України, так і про більш ефективний захист європейського ринку від імпорту агропродуктів з цих країн.

Польський прем’єр також поінформував, що він перебуває у постійному контакті з Києвом та Брюсселем у питанні пошуку рішень, що дадуть можливість деблокувати польсько-український кордон, а також захистити польський аграрний ринок від нечесної конкуренції.Перегляди: 24
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: