НОВИНИ

Польща розраховує досягти взаємовигідної угоди з Україною

08.03.2024 09:02
5

Необхідність якнайшвидшого розв’язання проблем у взаємних торговельних відносинах між Україною та Польщею обговорили в четвер на онлайн зустрічі міністр сільського господарства та розвитку сільських територій Чеслав Секерський і міністр аграрної політики і продовольства України Микола Сольський. Про це повідомляє Інтерфакс, пише agronews.ua.

“Польська сторона розраховує на досягнення угоди з українською стороною, яка сприятиме усуненню перебоїв на польському ринку і припиненню протестів фермерів”, – ідеться в повідомленні польського міністерства на його сайті.

Відповідаючи на запитання Сольського про вимоги щодо “Зеленого курсу”, польський міністр повідомив, що Варшава прагне зняти надмірні вимоги до фермерів.

“Наші очікування зрозумілі: ми не будемо задовольнятися косметичними змінами”, – наголосив Секерський і висловив сподівання, що перегляд “Зеленого курсу” поліпшить становище фермерів, які нині стикаються з проблемою низької рентабельності своїх господарств.

Зазначається, що Сольський висловив розуміння вимог польської сторони і зазначив, що українські фермери також очікують рішень і чинять тиск на Мінагрополітики.

Під час зустрічі міністри також обговорили підготовку до участі в дев’ятому засіданні польсько-української міжурядової комісії з економічного співробітництва, запланованому на найближчий час.Перегляди: 252
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: