ТЕХНОЛОГІЇ

Покращуємо показники урожайності соняшнику та пшениці за допомогою листового підживлення

24.01.2024 15:49

Одним із ключових завдань сучасної аграрної науки є максимізація врожайності культур. При цьому важливо не лише обирати ефективні гібриди чи сорти, але й забезпечити рослини необхідними поживними речовинами. Серед способів досягнення цієї мети є застосування листового підживлення, яке дозволяє швидко та ефективно надати рослинам необхідні мікроелементи та поживні речовини. Як саме це зробити – знають в інтернет-магазині АГРОТОРГ.

Переваги листового підживлення:

  1. Швидке надання поживних речовин: листове підживлення дозволяє швидко вирішити проблеми з дефіцитом поживних речовин у рослин, оскільки вони засвоюються швидше через листя, порівняно з кореневим забезпеченням.
  2. Точне дозування: за допомогою листового підживлення можна точно дозувати необхідну кількість мікроелементів та поживних речовин, що дозволяє уникнути їх надлишкового використання або недостатку.
  3. Ефективність: відмінні результати використання листового підживлення підтверджені багатьма дослідженнями та практичним досвідом фермерів.

Продукція Life Biochem для листового підживлення соняшнику та пшениці

Група компаній Life Biochem є провідним виробником систем живлення та захисту для рослин, а добрива Лайф Біохем включають в себе мікробіологічні препарати, функціональні добрива, мікродобрива, рідкі комплексні добрива (NPK), антистресанти, гумати, стимулятори росту та амінохелати.

Наприклад, Гумат ЛФ20 є одним із ефективних продуктів для листового підживлення соняшнику та пшениці, що дозволяє швидко та ефективно надати рослинам необхідні мікроелементи та поживні речовини. Цей продукт виробляється з використанням високоякісних сировини, що проходить всі необхідні стадії перевірки перед потраплянням у виробництво.

Для досягнення максимальної ефективності використання листового підживлення важливо враховувати особливості кліматичних умов, типу ґрунту та фази росту рослин. Наприклад, в період інтенсивного росту культур, таких як соняшник та пшениця, рослини потребують більшого обсягу поживних речовин, тому необхідно регулярно проводити листове підживлення. Крім того, важливо використовувати добрива, які містять не лише основні макроелементи, але й необхідні мікроелементи, такі як залізо, марганець, мідь та цинк, щоб забезпечити повне харчування рослин і підвищити їхню стійкість до стресових умов, таких як посуха або хвороби.

Підсумовуючи, варто зазначити, що листове підживлення є ефективним інструментом для покращення показників урожайності на соняшнику та пшениці. Застосування високоякісних добрив, таких як продукція Life Biochem, дозволяє максимально задовольнити потреби рослин у необхідних поживних речовинах, що сприяє їхньому здоров’ю та врожайності.


Перегляди: 12
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: