Вітчизняні виробники та експортери у мирний час будуть мати купу переваг та інструментів для достойної конкуренції з основними гравцями на міжнародних ринках. Таку думку в ринковому огляді журналу «Садівництво по-українськи» висловив Володимир Гуржій, керівник експортної компанії USPA Fruit.
Надалі Україна буде поглиблюватись на вже існуючих ринках та набувати значний запас міцності, щоб вийти на нові напрямки: Індія, В’єтнам, Таїланд, Китай, Єгипет, країни Південної Америки, Канади та інші, каже експерт. Головна умова для цього – мати регуляторну змогу до постачання на ці ринки.
«Я глибоко розумію тему міжнародної торгівлі яблуками і хочу запевнити наших українських колег, що ми все ще маленький гравець на світовій арені, хоча і все більш помітний», – підсумував керівник USPA Fruit.