НОВИНИ

Перший польський конвой повезе до Нідерландів українське зерно і м’ясо

22.04.2023 17:19
truck-238

Перший після розблокування Польщею транзиту українських товарів автомобільний конвой вирушить з пункту попуску «Дорогуськ» до Нідерландів. Про це повідомив речник Палати податкової адміністрації в Любліні Міхал Дерусь у коментарі «Укрінформ», пише agronews.ua.

«Зараз ми вже маємо сформований конвой з п’яти вантажівок, завершується оформлення документів. Ці автомобілі вже пройшли ветеринарний та митний контроль, і зараз на них встановлюються пломби. Перший конвой повезе до Нідерландів кукурудзу, м’ясо і яйця», — повідомив Дерусь.

За його словами, конвой по території РП супроводжуватиметься двома автомобілями митно-податкової служби. На кордоні Польщі з іншою країною ЄС пломби з автомобілів буде знято, і далі вони рухатимуться без супроводу. Речник зауважив, що йому невідомо, чи митні служби інших країн ЄС супроводжуватимуть українські конвої з агропродукцією.

Дерусь також повідомив, що в п’ятницю упродовж дня формуватимуться інші конвої з українською агропродукцією.

«Так, будуть конвої. Це робиться наступним чином: ми групуємо в конвой вантажівки, які їдуть в одному напрямку. Ми також визначаємо траси проїзду для таких конвоїв», — підкреслив Дерусь, додаючи, що в кожному такому конвої буде по п’ять фур.

Він зауважив, що українська сторона випускає ці фури, і після проведення в Польщі санітарно-ветеринарного і митного контролю вони спрямовуються на формування конвоїв за відповідними напрямками.

Дерусь також поінформував, що у п’ятницю транзитом через Польщу відправляться перші потяги з українською продукцією. За його словами, митно-податкова служба встановлюватиме на них електронні пломби. Проте вони не супроводжуватимуться представниками служби, а контроль за рухом потягів здійснюватиме служба охорони залізниці.Перегляди: 10
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: