НОВИНИ

Передпосівні культиватори NZ від Väderstad – продумана конструкція та висока якість обробітку

06.04.2024 11:45
1_P1099044

Передпосівний обробіток ґрунту — це запорука майбутнього врожаю. Навесні природа дає нам лічені дні щоб обробити ґрунт перед сівбою. Тому потрібна надійна техніка, яка працюватиме, а не стоятиме.

Väderstad пропонує широку лінійку передпосівних культиваторів для виконання цього відповідального, по суті, першого вагомого проходу ґрунтообробної техніки полем у новому сезоні.

Спеціалізовані культиватори NZ представлено як у навісному, так і в напівпричіпному варіанті з шириною захвату від 5,0 до 14,25 м, що дає змогу підібрати необхідний агрегат під нагальні потреби та наявні у господарстві трактори.

NZ Mounted — це найменший навісний з лінійки  культиваторів для передпосівного обробітку ґрунту. Його особливістю є оригінальний навісний пристрій, який має здатність рухатись незалежно від положення трактора, що дає змогу повторювати контури рельєфу поля майже так, як це робить напівпричіпний культиватор.

Крім того, зчіпний пристрій NZ Mounted забезпечує чудову маневреність у полі: з’єднання блокується, коли трактор рухається прямолінійно і роз’єднується, коли трактор повертає. Завдяки цьому немає потреби підіймати культиватор на краях поля, що дає змогу підвищити змінну продуктивність та мінімізувати появу слідів від коліс трактора на розворотах. Необхідна потужність для агрегатування п’ятиметрової машини становить 80–120 к. с., а шестиметрової — 100–140 к. с.

NZ Aggressive — «золота середина» культиваторів від Väderstad для передпосівного обробітку ґрунту, які доступні із робочою шириною від 5 до 10 м. Їх можна оснащувати додатковим обладнанням для вирівнювання поверхні поля, що мінімізує необхідну кількість проходів полем, і дає змогу отримати високу якість обробітку.

До основних переваг машин цієї лінійки слід віднести високу продуктивність, здатність підтримувати стабільну робочу глибину та можливість роботи за умов дещо підвищеної вологості ґрунту. Агрегатується із тракторами потужністю двигуна від 100 к. с.

Досягти максимальної точності та продуктивності дає змогу передпосівний культиватор NZ Extreme, робоча ширина якого становить від 12,5 до 14,25 м.

Завдяки наявності широкого спектра додаткового обладнання та основних робочих органів, що може бути встановлено на агрегат, NZ Extreme здатний виконувати високопродуктивну підготовку посівного ложа як після оранки, так і після культивації. Для агрегатування цього гіганта потрібен трактор потужністю 350-600 к. с.

Дізнайтесь більше про  культиватори для передпосівного обробітку NZ за посиланнямПерегляди: 364
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: