НОВИНИ

PepsiCo відновила виробництво на Київщині та Миколаївщині

14.05.2023 16:11
pepsico-vidnovila-virobnictvo-na-kijivshchini-ta-mikolajivshchini

Компанія «PepsiCo Україна» з березня цього року відновила випуск соків під брендами «Сандора» і «Садочок» на базі своїх виробничих потужностей у м. Вишневе Київської області, а також запустила виробництво напоїв у Миколаївській області. Про це повідомила «Інтерфакс-Україна» керівник відділу корпоративних комунікацій Аліна Матківська, пише agronews.ua.

«Протягом шести місяців ми здійснювали перенесення чотирьох виробничих ліній на виробничий комплекс у Вишневому і поступово відновлюємо асортимент за портфелем, який був у компанії до припинення виробництва в Україні», — зазначила вона.

Відновлено виробництво соків під брендом «Сандора» — апельсин, вишня, томат, мультивітамін, гранат, і під брендом «Садочок» — яблуко-виноград, мультивітамін, мультифрукт, томат. Поступово відновлюється випуск й інших соків із товарної лінійки, таких як сицилійський апельсин або лимон.

За інформацією представниці компанії, «PepsiCo Україна» також відновила виробництво напоїв на виробничому комплексі в Миколаївській області.

«Поступово ми рухаємося до розширення асортименту відповідно до того, який був до припинення виробництва в Україні», — резюмувала Матківська, не уточнивши, які конкретно напої зараз випускаються в Миколаївській області.Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: