НОВИНИ

Озвучено, які інсектициди дієві у тваринництві

17.08.2021 19:01
shutterstock_610714406_0

Біологічні інсектицидні препарати на основі речовин бактеріального або грибного походження мають природну летальну дію на членистоногих. До відомих засобів цієї серії належить бітоксібацилін. Його застосовують в Африці для боротьби з переносниками онхоцеркозу, а в Німеччині – з комарами Aedes vexans. Про це повідомляє The Ukrainian Farmer, пише agronews.ua.

Ефективним інсектицидом для застосування у тваринництві також є турингін – продукт ентомопатогенних бактерій Bacillus thuringiensis. Він відмінно себе зарекомендував проти личинок зоофільних мух, оводів і волосоїдів.

Цікавим препаратом є метопрен – біохімічний пестицид – аналог ювенільного гормону, що пригнічує розвиток личинок, чим перешкоджає досягнення зрілості паразитичними комахами. Метопрен активно застосовують в аерозольній формі для боротьби з москітами, в складі приманок для мух та у вигляді харчової добавки худобі, що надалі запобігає розвитку личинок мух у гної.

Останніми роками активно розробляють перспективні напівсинтетичні інсектициди – природні алкалоїди, які є похідними метаболітами морських організмів або грибів. Є сподівання, що незабаром вони замінять у тваринництві авермектини.

Нагадаємо, найкращим способом захисту ВРХ від членистоногих є максимальне дотримання високих гігієнічних і санітарних стандартів на всіх без винятку технологічних етапах.

Нагадаємо, що на Київщині скоєно розбійний напад на пасічника.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: