НОВИНИ

Озвучено шляхи експорту зерна нового врожаю

21.06.2022 08:04
rossiya-svyazala-eksport-zerna

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю. Про це заявив перший віцепрезидент Торгово-промислової палати (ТППУ) України Михайло Непран під час ефіру на Радіо «НВ», повідомили на сторінці ТПП у Facebook. , пише agronews.ua.

«Будувати такі конструкції на території Польщі було б для нас краще. Це дуже хороше вирішення питання зберігання зерна нового врожаю», – вважає він.

За його словами, загалом зараз суходолом з України вивозять майже 1 млн т зерна на місяць, тоді як до війни обсяг перевезень сягав 7 млн т.

Він зазначив, що із новим урожаєм проблема зерносховищ загострюється і потребує системного рішення і її роль наростає через уповільнену логістику.

Відкриття нового морського шляху для експорту через Балтію – це певний сигнал, що збиває паніку світових ринків, яку провокують росіяни для гібридної інформаційної війни. Судно з українським зерном, яке прибуло в Іспанію цього тижня, по суті прорвало гібридну інформаційну блокаду. Подія засвідчила, що технічно цей шлях через Балтику до Іспанії реальний. Тобто ми в глобальній інформаційній війні зробили такий вдалий наступ», –  сказав Непран.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: