НОВИНИ

Озвучено прогноз цін на популярні овочі

05.10.2023 11:13
ovochi-ta-frukty

Ціни на картоплю до Нового року будуть стабільними, цибуля з листопада дорожчатиме, на 30-40% до кінця року подорожчають огірки і томати, спрогнозував  Володимир Івченко, виконувач обов’язків гендиректора НДІ «Украгропромпродуктивність». Про це повідомляє «Суспільне», пише agronews.ua.

«На ринку сьогодні достатньо картоплі. У 2022 році середня ціна складала 10-15 грн за кг, цьогоріч – залишається на цьому ж рівні. Зниження цін також не планується. За вересень, жовтень, листопад – вартість картоплі залишиться в межах незначного підвищення. Це буде пов’язано із підвищенням ціни на паливо, і підготовкою сховищ до зберігання картоплі», – зазначив Володимир Івченко.

За словами експерта, у 2023 році збільшилася кількість областей, які вирощують цибулю: Львівська, Волинська, Полтавська, Одеська, Миколаївська та частково Запорізька області. Ймовірне незначне подорожчання цибулі він пов’язує з витратами на зберігання продукції.

Володимир Івченко також прогнозує подорожчання огірків і томатів до кінця року на 30-40% за аналогією до тенденцій минулого року. Хоча прогноз за цими двома  культурами залишається одним із найскладніших.



Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: