АНАЛІТИКА

Озвучено оновлені ціни на моркву в Україні

28.03.2024 08:12
7

Цього тижня в Україні спостерігається чергове зниження цін на моркву. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Зокрема, на ринку помітно збільшилася пропозиція даної продукції з місцевих господарств, що призвело до загального зниження споживчого попиту і негативно позначилося на темпах реалізації в сегменті моркви.

Так, на сьогодні морква з місцевих господарств надходить у продаж по 6-10 грн/кг ($0,15-0,25/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж тижнем раніше.

Знижувальний ціновий тренд у даному сегменті виробники пов’язують зі збільшенням пропозиції моркви на ринку, оскільки ті господарства, які раніше утримувалися від продажів, зараз активно розпродають наявні обсяги. При цьому досить високою залишається пропозиція некондиційних коренеплодів, що також чинить тиск на ціни на якісну продукцію.

Варто зазначити, що на сьогодні ціни на моркву в Україні вже в середньому на 75% нижчі, ніж наприкінці березня минулого року. При цьому виробники зазначали, що, якщо найближчим часом ситуація на ринку не зміниться, вони будуть готові знижувати ціни на ці коренеплоди й далі з метою збільшення темпів збуту.Перегляди: 816
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: