АНАЛІТИКА

Озвучено оновлені ціни на зернові в Україні

24.05.2024 08:01
2

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 14 – 20 травня. Протягом минулого тижня на ринку зернових та олійних культур прослідковувалося подальше зростання цін на фоні обмеженої пропозиції, зниження запасів і стримування продажу зернової продукції аграріями. Про це повідомляє agronews.ua.

«Попри сезонне зниження активності на ринку, дисбаланс попиту та пропозиції спонукає до висхідного тренду на продукцію старого врожаю. Крім того, за деякими напрямками спостерігається відновлення індикативів довоєнного рівня. На олійному комплексі слідом за ринком соняшника ціни на сою також відображали зростання», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 20 травня:

  • кукурудза – 5 554,81 грн/т (+0,80%);
  • пшениця 2 класу – 6 827,98 грн/т (-0,12%);
  • пшениця 3 класу – 6 229,07 грн/т (+1,45%);
  • пшениця 4 класу – 5 448,83 грн/т (+0,16%);
  • соя – 17 558,64 грн/т (+0,94%).

Ф’ючерси СВОТ на пшеницю та кукурудзу за тиждень знизилися, тоді як на сою залишилися переважно стабільними. Однак соєва олія знову знайшла підтримку, що призвело до відновлення вартості нафтових акцій.

«Погода залишається критичним фактором, додаючи волатильності цінам. На пшеницю особливо впливають погодні умови в Канзасі та Чорноморському регіоні, тоді як ціни на сою та кукурудзу залежатимуть від погоди на етапі посіву», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм –AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».Перегляди: 165
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: