АНАЛІТИКА

Озвучено оновлені ціни на буряк в Україні

11.04.2024 08:03
12

На поточному тижні відпускні ціни на столові буряки в Україні почали знижуватися. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

За словами учасників ринку, здешевлення буряків спровоковано зниженням попиту на цю продукцію. Крім того, на ринок чинить істотний тиск збільшення пропозиції некондиційних буряків, які виробники прагнуть збути в першу чергу.

Так, згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, буряки в українських господарствах сьогодні пропонуються до продажу по 8-14 грн/кг ($0,21-0,36/кг), що в середньому на 13% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами самих виробників, причиною такої цінової ситуації є вельми стриманий попит на столові буряки, тоді як якість цих коренеплодів у сховищах стрімко погіршується. Відзначимо, що знизити відпускні ціни в даному сегменті, фермери змушені навіть за того, що запаси столових буряків у сховищах українських господарств стрімко скорочуються.

Проте необхідно зазначити, що навіть у таких умовах українським виробникам вдається відвантажувати столові буряки в середньому у 2 рази дорожче, ніж у першій половині квітня 2023 року.Перегляди: 167
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: