НОВИНИ

Озвучено надшкідливі властивості домашнього вина

08.11.2022 19:19
Kak-sdelat-vino-iz-krasnoJ-chërnoJ-ili-beloJ-smorodiny-v-domashnix-usloviyax_1531526761

Вино… Пити чи не пити? Якщо пити, то в яких кількостях? Чому не пити, якщо є Франція і французи, не мислять без вина свого існування в принципі. Молдова, Грузія і не тільки, де вино є невід’ємною частиною самобутньої культури. Спорів з цих питань немає кінця. Про це повідомляє poradum.com.ua, пише agronews.ua.

📌Використання сірки при приготуванні вина в домашніх умовах, або так звана сульфитация, може викликати напади у астматиків.
📌Шкода червоного вина полягає в його високій калорійності. Яблучне вино може спровокувати напад гастриту і виразкової хвороби. Біле вино сприяє руйнуванню зубної емалі і виникненню карієсу. Червоне вино здатне викликати алергію.
📌Вино — це алкогольний напій, і надмірне його споживання може призвести до алкогольного отруєння. Шкода від надміру випитого вина виражається в підвищенні артеріального тиску, ураження центральної нервової та серцево-судинної систем, головного мозку, печінки, підшлункової залози і кишечника.
📌Присутність значної кількості метилового спирту в неправильно приготованому домашньому вини загрожує отруєнням, наслідком якого можуть бути проблеми із зором.
📌Крім алкогольного отруєння, прояви якого широко відомі, існує так зване неалкогольное отруєння. Воно може наступити при вживанні домашнього вина, виготовленого з абрикосів, персиків, вишні і сливи, якщо з них попередньо не видалили кісточки. У приготовлений напій з кісточок, особливо пошкоджених, потрапляє багато синильної кислоти. Симптоми такого отруєння можуть проявитися блискавично, і тоді виникає пряма загроза для життя людини.
📌Пам’ятайте рекомендації не використовувати металевий посуд для виготовлення і зберігання вина? Такий напій теж може завдати відчутної шкоди здоров’ю. Хімічні сполуки, що утворюються при контакті бродить рідини з металом, вкрай токсичні.

Так що готуйте вино з душею, а пийте — з розумом!Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: