НОВИНИ

Озвучено надшкідливі властивості домашнього вина

08.11.2022 19:19
Kak-sdelat-vino-iz-krasnoJ-chërnoJ-ili-beloJ-smorodiny-v-domashnix-usloviyax_1531526761

Вино… Пити чи не пити? Якщо пити, то в яких кількостях? Чому не пити, якщо є Франція і французи, не мислять без вина свого існування в принципі. Молдова, Грузія і не тільки, де вино є невід’ємною частиною самобутньої культури. Спорів з цих питань немає кінця. Про це повідомляє poradum.com.ua, пише agronews.ua.

????Використання сірки при приготуванні вина в домашніх умовах, або так звана сульфитация, може викликати напади у астматиків.
????Шкода червоного вина полягає в його високій калорійності. Яблучне вино може спровокувати напад гастриту і виразкової хвороби. Біле вино сприяє руйнуванню зубної емалі і виникненню карієсу. Червоне вино здатне викликати алергію.
????Вино — це алкогольний напій, і надмірне його споживання може призвести до алкогольного отруєння. Шкода від надміру випитого вина виражається в підвищенні артеріального тиску, ураження центральної нервової та серцево-судинної систем, головного мозку, печінки, підшлункової залози і кишечника.
????Присутність значної кількості метилового спирту в неправильно приготованому домашньому вини загрожує отруєнням, наслідком якого можуть бути проблеми із зором.
????Крім алкогольного отруєння, прояви якого широко відомі, існує так зване неалкогольное отруєння. Воно може наступити при вживанні домашнього вина, виготовленого з абрикосів, персиків, вишні і сливи, якщо з них попередньо не видалили кісточки. У приготовлений напій з кісточок, особливо пошкоджених, потрапляє багато синильної кислоти. Симптоми такого отруєння можуть проявитися блискавично, і тоді виникає пряма загроза для життя людини.
????Пам’ятайте рекомендації не використовувати металевий посуд для виготовлення і зберігання вина? Такий напій теж може завдати відчутної шкоди здоров’ю. Хімічні сполуки, що утворюються при контакті бродить рідини з металом, вкрай токсичні.

Так що готуйте вино з душею, а пийте — з розумом!Перегляди: 58
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: