НОВИНИ

Озвучено кількість замінованих полів в Україні

18.05.2022 07:08
Anti-tank mine installing

Команда саперів ГО «Асоціація саперів України» провела нетехнічне обстеження полів фермерів частини Київської та Чернігівської областей, які першими подавали заявки на millitary.feodal.online. Про це повідомила пресслужба компанії Feodal, пише agronews.ua.

Також було підраховано орієнтовну площу усіх замінованих полів.

Наразі Асоціація саперів України активно працює над розширенням команди піротехніків для якнайшвидшого охоплення більших територій і розмінування.

Орієнтовна площа бойових дій становить 10,8 млн га. Середній відсоток замінованих полів від цієї площі — 44,79%. Утім, у визначенні загальної площі не враховували Чорнобильську зону відчуження та території Луганської і Донецької областей, які були окуповані до 24 лютого 2022 р., а також річки, озера тощо.

«Поки що цифри замінованих площ наближені до правди, але ми працюємо над аналізом і формуємо більш конкретні показники в розрізі кожного контуру поля в зоні бойових дій. Ми визначили що загальна площа імовірно замінованих полів становить 4,8 млн га. За місяць роботи сервісу ми зібрали заявок на загальну площу 80 тис. га, це 433 заявки фермерів з різним земельним банком. Наразі переважна більшість поданих заявок, це території де вже пройшла активна фаза бойових дій, або зачепила точково, але справа нетехнічного обстеження й у результаті проведення заходів гуманітарного розмінування дійде до кожного фермера, і віримо що вже скоро», — йдеться у повідомленні.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Перегляди: 8
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: