НОВИНИ

Озвучено фітосанітарний стан посівів цукрового буряка в Україні

04.06.2024 15:10
11

У господарствах України здійснюється постійний фітосанітарний нагляд за посівами цукрового буряка. Про це повідомляє Укрцукор, пише agronews.ua.

Посіви цукрових буряків продовжує заселяти бурякова листкова попелиця, в крайових смугах полів 2-6% рослин (Вінницька, Київська, Сумська, Тернопільська Хмельницька, Чернігівська обл.). Триває пошкодження рослин звичайним та сірим буряковими довгоносиками, які за чисельності 0,1-1 екз. на кв.м пошкодили 2-6, осередково до 15% рослин у слабкому та середньому ступенях (Київська обл.).

Також плантаціям буряків завдають шкоди бурякові блішки, крихітка, мінуючі мухи, щитоноски, осередково личинки травневого хруща, якими пошкоджено 2-12% рослин у слабкому ступені. На 1-5% рослин (Київська, Рівненська, Сумська, Хмельницької обл.) має поширення коренеїд, розвиток якого обмежують розпушуванням міжрядь.

Посіви буряків захищають від бурякових листкової попелиці та мінуючи мух (ЕПШ відповідно 10 і 30% заселених рослин і 3-5 личинок на рослину), інших сисних шкідників дозволеними до використання інсектицидами.Перегляди: 23
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: