НОВИНИ

Озвучено дати сильних магнітних бурь

02.01.2023 18:21
2871584-magnitni-buri-u-grudni-2022-kalendar-nebezpechnih-dat

Магнітні бурі — збурення магнітного поля Землі тривалістю від кількох годин до кількох діб (від 12 до 72 або більше), викликане надходженням в околиці Землі збуджених високошвидкісних потоків сонячного вітру і пов’язаної з ними ударної хвилі. Про це повідомляє greenpost.ua, пише agronews.ua.

Геомагнітні бурі впливають на багато областей діяльності людини, з яких можна виділити порушення зв’язку, систем навігації космічних кораблів, виникнення поверхневих зарядів на трансформаторах і трубопроводах і навіть руйнування енергетичних систем.

Магнітні бурі також впливають на здоров’я і самопочуття людей.

Коли магнітні бурі будуть у січні?

У січні будуть дві хвилі магнітних бур: середньої та слабкої інтенсивності. Перша хвиля відбудеться на початку січня, з 3 по 5 число. 

Друга хвиля очікується з 10 по 12 січня.

Багато людей під час магнітних бур скаржаться на головний біль та погане самопочуття. Такий зв’язок не підтверджують різноманітні дослідження. Експерти вважають, що люди самі себе так налаштовують, коли дізнаються про магнітну бурю.

Електромагнітна активність там відбувається постійно і якщо вона досягає Землі, то починає взаємодіяти з магнітним полюсом нашої планети, що викликає полярне сяйво, а не мігрень. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив нашої зорі, тому малоймовірно, що його може відчувати організм людини.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: