НОВИНИ

Озвучено 7 кроків до відкриття тваринницької ферми

24.04.2024 14:17
6

Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило алгоритм побудови та запуску тваринницької ферми, пише agronews.ua.

7 кроків до відкриття тваринницької ферми:

Крок 1. Визначитися якого розміру земельна ділянка вам буде потрібна. Для цього фермеру необхідно розрахувати скільки і яких тварин він хоче вирощувати, наприклад, для корів безприв’язного утримання вам знадобиться 8,4 – 8,6 м2 на 1 тварину.

Якщо ви плануєте будувати свинарники-відгодівельники, то для вирощування поголів’я від 100 до 300 свиней вам буде потрібно 2,4 – 3,5 м2 на кожну тварину. Якщо ваш свинарник буде для тисячі і більше голів, то плануйте 1,7 – 1,8 м2 площі на кожну тварину. Кошари для вівцематок слід будувати з розрахунку 2,10 – 2,4 м2 площі на кожну тварину.

Крок 2. Розробити проектну документацію на будівництво з урахуванням державних будівельних норм. Розробку здійснюють сертифіковані виконавці (державні та/або приватні). Деталі нижче на малюнку.

Крок 3. Ввести об’єкт в дію – отримати декларацію або сертифікат на будівництво і введення в експлуатацію об’єкта.

Крок 4. Закупити обладнання відповідно до виду тварин.

Крок 5. Закупити живих ьварин з дотриманням правил карантинування тварин.

Крок 6. Здійсниити реєстрацію потужностей операторів ринку.

Крок 7. У разі наявності переробних потужностей або забійного цеху, за необхідності, отримати експлуатаційний дозвіл на виробництво харчових продуктів.Перегляди: 68
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: