НОВИНИ

Олександр Кацуба: “По-справжньому я усвідомив все про цю війну, коли ракети полетіли у мій рідний Харків”

22.05.2024 13:40
Александр Кацуба -1

Відомий підприємець і експерт у сфері енергетики Олександр Кацуба відверто висловився про російсько-українську війну. В матеріалі ТСН згадується, що окупація Криму і вторгнення на Донбас сильного на нього вплинула, але найбільшим потрясінням стало повномасштабне вторгнення 2022 року.

“Для мене окупація Криму і війна на Донбасі були великим ударом, але по-справжньому я усвідомив все про цю війну, коли ракети полетіли у мій рідний Харків”, – розповідає Кацуба.

Під впливом цього потрясіння, після 24 лютого 2022, Кацуба активно долучився до волонтерської допомоги ЗСУ. Скориставшись напрацюваннями в автомобільному бізнесі – підприємець є власником двох автомобільних видань, АвтоЦентр і Автобазар, – на лютий 2024 року підприємець передав понад 100 легкових, вантажних та інженерних машин на потреби Збройних сил України й інших складових Сил обороні.

Свою волонтерську діяльність підприємець пояснює так: “Зараз я переконаний, що після завершення війни кожному громадянину треба буде пояснити собі та своїм дітям, що він робив, коли країні та кожному українцю загрожувала небезпека”.

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗ.Перегляди: 17
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: