НОВИНИ

Окупанти озвучили плани зі збору зерна на Херсонщині у 2024 році

01.01.2024 18:05
9d312ca00f19d83fba858d5391a867cc

Окупанти та колаборанти запланували зібрати наступного, 2024 року, не менше 1,5 млн т зернових на території окупованої частини Херсонської області. Як повідомляє Район.Скадовськ, такий прогноз висловив в коментарі одному з окупаційних медіа так званий «губернатор» загарбаної частини Херсонської області Володимир Сальдо, пише agronews.ua.

«Цього року теж вже після підриву греблі (гребля Каховської ГЕС, яку підірвала російська армія – ред.) ми зібрали 1,5 млн т зернових. Це дуже багато. Цей урожай теж було відправлено до інших регіонів росії. Наступного року, мій прогноз — зберемо не менше», — повідомив російський ставленик.

Чи відповідають ці цифри дійсній ситуації з врожаєм зернових на окупованій Херсонщині — невідомо. Але, зазначимо, що за 2021 рік — останній рік до російської окупації області —  херсонські аграрії зібрали 3,1 млн тонн зерна. Це був рекордний врожай за всі роки незалежності України. 

​Також, як випливає з заяви окупаційного ватажка, зерно будуть продовжувати відправляти до росії, що неодноразово фіксувалось як місцевими мешканцями, так і українським підпіллям. ​Перегляди: 82
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: