НОВИНИ

Нідерландська компанія створила інноваційне молоко для здорового старіння

17.11.2023 18:04
shutterstock_52004239

Виробник інноваційних інгредієнтів нідерландська компанія Arla Foods випустила сухе молоко для харчування людей похилого віку у трьох рецептурах.

Три нові формули молока та сироватки відповідають нормам Китаю, де ці продукти впроваджуються, та збагачені вітамінами, мінералами і пробіотиками.
Нові продукти включають формулу «Збалансоване харчування для здорового старіння», яка обіцяє забезпечити надходження до організму людини похилого віку високоякісного білку, мінеральних речовин молока та пробіотиків. 

Формула складається з частково гідролізованої лактози та симбіотичної суміші пробіотиків і пребіотиків. Є і версія зниженої жирності.

До слова, Arla Foods Ingredients в основному відома як постачальник продуктів для дитячого харчування. Також раніше Arla Foods відкрила нову категорію білків, створивши протеїн з унікальним харчовим профілем, що має перевагу над сироватковим білком. «Надбілок» відкривав нові можливості для виробників лікувального та спортивного харчування.

«Наш виробничий підрозділ добре відомий своїм досвідом у харчуванні немовлят, але нові рецептури демонструють фантастичні можливості також у сфері здорового старіння», – зазначив Стін Лік, директор із передового виробництва харчових продуктів в Arla Foods.

За даними Innova Market Insights, у період з 2018 по 2022 рік 85% нових харчових продуктів із провідним позиціюванням відбулося саме в Китаї. Переважна більшість продуктів виготовлялася у вигляді сухого молока. 

Нині в країні проживає чверть мільярда людей старше 60 років. Причому серед цієї групи зростає усвідомлення важливості харчування для здорового старіння. 


Перегляди: 36
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: