НОВИНИ

Названо звички, які продовжують життя

27.01.2023 19:15
890_450_5c6cfac26d315

Кожен із нас хоче прожити довге та щасливе життя. Але як це зробити, знають далеко не всі. Лікар-терапевт, гастроентеролог  Михайло Кобрянов  поділився порадами, як покращити якість свого життя. На думку експерта, розпочати треба зі звичок, пише agronews.ua.

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Запорукою щасливого та довгого життя, за словами експерта, є правильне харчування. Як би дивно це не звучало, але їжа багато в чому визначає те, як ми почуватимемося протягом дня і життя. Правильне харчування знижує ризик виникнення багатьох захворювань. Люди, у раціоні яких відсутні смажені та жирні страви, не страждають від ожиріння. Збалансоване харчування може гарантувати хороший стан шкіри, волосся та нігтів, оскільки така їжа містить усі необхідні для організму мікроелементи. Крім того, правильно харчуючись, людина не відчуває тяжкості. Лікар рекомендує щодня вживати овочі, фрукти та горіхи.

ЗАБЕРІТЬ ЦУКОР

Найлютіший ворог здоров’я – це цукор. Загальновідомо, що цукор це штучно створений продукт. Без нього можна і навіть потрібно обходитися у звичайному житті. Кобрянов радить повністю відмовитися від білого рафінованого цукру, або скоротити його споживання до 10%. Він сприяє появі безлічі захворювань, включаючи діабет та ожиріння. Солодощі з цукром можна замінити більш корисними солодощами. По-перше, краще віддати перевагу фруктам та ягодам. Спочатку заядлим ласунам може бути складно різко відмовитися від улюблених ласощів, тому постарайтеся просто зменшити їх кількість. Крім того, сьогодні створюється безліч корисних батончиків на основі цукрозамінників.

РУХ ЦЕ ЖИТТЯ

Науково доведено, що активний спосіб життя покращує загальний стан здоров’я. Дуже важливо займатися фізичною активністю регулярно. У разі скорочуються ризики появи інфекційних захворювань. Люди, які на постійній основі займаються спортом, стають витривалішими. У них міцніший імунітет, а значить, багато хвороб організму просто не страшні. Проблеми із серцем та з роботою головного мозку. Щоденні піші прогулянки, ранкова зарядка чи легка гімнастика – все це покращує здоров’я та якість життя.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: