ВАЖЛИВО

Названо загальну суму затрат на закладання 1 га цибулі 

10.05.2023 17:18
povni-tehnologichni-zatrati-na-zakladku-1-ga-cibuli-skladayut-300-tis-grn

До входження в овочевий бізнес потрібно готуватися як мінімум рік, оскільки швидкий і непрорахований початок призводить до втрат. Про це розповів керівник ТОВ «Органік-Д», експерт з виробництва овочів Вадим Кричковський під час мітапу «Як вирощувати цибулю, щоб не попасти на бабки», пише agronews.ua.

За його словами, починаючи вирощувати цибулю в промислових масштабах, потрібно врахувати низку важливих факторів. Насамперед необхідно, щоб земельні ділянки знаходилися поблизу джерела води, адже культура потребує щедрого поливу. Потреба на 1 га — до 6 тис. кубів за сезон.

«Потрібно здійснити обов’язкове планування всіх процесів вирощування, розбір технологічної карти, розрахунок усіх етапів аж до самого збуту. За повних технологічних затрат у 300 тис. грн/га та мінімальної врожайності 60 т/га чистий прибуток з 1 га має скласти не менше $10 тис.», — зазначає Вадим Кричковський.

Він також додає, що виробникам центральних та західних областей в жодному разі не слід брати за основу технологічні карти вирощування цибулі південних регіонів, оскільки вони не співпадають.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: