НОВИНИ

Названо середній надій молока на корову в Україні

02.03.2020 10:02
Korovye-moloko

Асоціація виробників молока склала рейтинг продуктивності серед господарств-учасників. До нього увійшли ТОП-15 ферм, річний надій у яких на одну корову cтановить понад 10 тисяч кілограмів. Про це повідомляє пресслужба асоціації.

«Нам приємно констатувати, що з року в рік продуктивність у господарствах-учасниках Асоціації виробників молока зростає. Так, у 2018 році середня продуктивність на корову була 8500 кг у рік, а за підсумками 2019 – 8750 кг на рік. При цьому є господарства в яких річна продуктивність фактично досягає 13 000 кг/голову. Варто зазначити, що середня продуктивність промислових молочнотоварних ферм в Україні — 6206 кг», — каже віце-президент АВМ Ганна Лавренюк.

За її словами вітчизняні МТФ мають ще резерви для нарощення продуктивності, проте без грамотної державної підтримки та аграрної політики стосовно розвитку молочного скотарства більшість господарств нині думає над призупиненням інвестиції у технології. До речі, цьогоріч аналітичний відділ АВМ оновив «Молочну карту України».

Це аналітично-інфографічний доробок Асоціації виробників молока, створений за сприяння USAID. Основна мета якого — показати, що попри кризові явища в молочній галузі в Україні є якісне молоко і з кожним роком його обсяг зростає.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: