НОВИНИ

Названо найнебезпечніший алкоголь для серця

28.10.2022 19:11
6fdc1d76_0fc5_49f1_bc69_3231eb98788c_480x270

Суперечки щодо впливу пива на організм ведуться давно. Багато споживачів упевнені, що пара келихів пінного не зашкодить здоров’ю і навіть піде на користь. Свою думку щодо цього висловив у Telegram-каналі хірург-уролог, андролог, онкоуролог, кандидат медичних наук Марк Гадзіян, розповівши про низку особливостей напою, пише agronews.ua.

Фахівець зазначив, що жодний інший напій не здатний так швидко виводити з організму сполуки алюмінію як пиво. Також пиво, як сечогінний напій, вимиває з організму величезну кількість мікроелементів, створюючи їх дефіцит. Натомість у складі пива є кобальт – вкрай небезпечний для серця. “Він призводить до порушення серцевої діяльності, причому у будь-якому віці”, – наголосив Марк Гадзіян.

Є думка, що вміст кремнію в ячмені та хмелі допомагає зберігати щільність кісток, еластичність суглобів і навіть позитивно впливає на мозок. “Але ми ж не жуємо хмільні шишки та ячмінні зерна у сирому вигляді, а вживаємо їх після бродіння”, – відповів лікар, додавши, що зловживання пінним “підвищує ризик отримати старече недоумство значно раніше”. Уролог також нагадав, що хмелі у великій кількості містяться фітогормони.

Вони, потрапляючи в організм, пригнічують вироблення тестостерону – чоловічого статевого гормону. Варто пам’ятати, що у більшості хмільної продукції, яка сьогодні широко представлена ​​в магазинах, містяться хімічні підсолоджувачі, консерванти, стабілізатори, барвники та ароматизатори.Перегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: