НОВИНИ

Названо найкорисніші продукти у світі: захищають від багатьох хвороб

08.08.2023 19:15
x7oBCz_v5ydAVh4TIvYCUpQ3MJciobdQc.jpg.pagespeed.ic.Y8NfxrciBO

Чи може їжа бути водночас смачною, здоровою та корисною? Дієтологи наголошують на вживанні овочів та фруктів як найбільш бажаних для людського організму. Однак далеко не всі знають, які саме плоди нашої Землі корисніші за інші.

Лимон – найкорисніший фрукт у світі

З 41 перевіреного продукту, який відповідав критеріям, лише сім були фруктами. Лимон посів 28-е місце, що робить його найкориснішим фруктом у світі, бо жоден фрукт не потрапив у першу десятку.

Звичайно, навіть якщо в рейтингу немає яблук, чорниць та бананів, це не означає, що вони шкідливі для здоров’я. Але список був складений за дуже суворими критеріями, тому крім лимона в нього потрапили лише шість інших видів фруктів.

Крес-салат

У дослідженні непримітна лікарська рослина досягла 100 відсотків добової дози, що рекомендується, 17 поживних речовин на 100 калорій.

Крес-салат має чудовий смак у сирі з травами або у свіжому вигляді з картоплею, яйцями або в салаті. Вони надають їжі пікантну, трохи пекучу нотку.

Китайська капуста

Китайська капуста посідає друге місце у дослідженні. Овочі легко засвоюються і містять багато корисних поживних речовин. Всього 100 грам покривають чверть добової потреби у вітаміні С. Крім того, пекінська капуста багата на рослинний білок і якісні амінокислоти.

Мангольд

Він довго стояв у тіні шпинату. Але тепер із цим треба покінчити раз і назавжди. Тому що зелений листовий овоч посів третє місце у списку найкорисніших продуктів.

Зелені овочі є одними з найздоровіших продуктів. Листя буряків займає четверте місце, за ними йдуть шпинат, цикорій, салат, петрушка, салат ромен.


Перегляди: 8
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: