ВАЖЛИВО

Названо 9 причин, чому варто придбати передпосівний компактор SWIFTER

20.02.2024 11:07
424769150_843884977751464_5671856113743661648_n

BEDNAR SWIFTER–передпосівний компактор, який об’єднує до 9 робочих операцій, необхідних для підготовки ідеального ґрунту під посів за один прохід, навіть у грубій борозні. Агрегат використовується як при традиційних методах сільського господарства, так і при методах мінімального обробітку ґрунту. Конструкція дозволяє швидку заміну робочої секції рами з лапами на раму з гамма-зубами чи раму з SB-секціями. Представники компанії «НФМ АГРО» розповіли про головні переваги передпосівного компактора SWIFTER, пише agronews.ua.

1. НАЙБІЛЬШИЙ АСОРТИМЕНТ НА РИНКУ

Компактори SWIFTER доступні в декількох різних версіях, з робочою шириною від 3 до 18 метрів. Крім того, BEDNAR має багатий досвід роботи з компакторами. Компанія бере участь у їх розробці та проектуванні з самого початку свого існування. Передпосівні компактори від чеського вирорбника BEDNAR є найбільш продаваними агрегатами в своїй категорії на ринку!

2. ЕФЕКТИВНЕ ПОЄДНАННЯ РОБОЧИХ СЕКЦІЙ

При підготовці грунту до посіву дуже важливо не надто сильно перемішати грунт, та утримати якомога більше вологи. Кожен додатковий прохід зумовлює більше висихання грунту. Компактори SWIFTER об’єднують до семи операцій за один прохід, під час яких агрегат подрібнює грудки та аерує профіль грунту, утворюючи ідеально рівне посівне ложе з дрібнокомкуватою структурою.

3. ЗМННІ РОБОЧІ СЕКЦІЇ BEDNAR

добре усвідомлює, що у кожного фермера є поля з різним складом грунту. Це вимагає великої уваги і старанності у виборі агрегатів і конкретних робочих секцій. Передпосівні компактори SWIFTER пропонують три варіанти робочих секцій з класичними лапами, гамма-сошниками або зі спеціально розробленою секцією SB-лапок для весняного обробітку ґрунту.

4. ГІДРАВЛІЧНО КЕРОВАНИЙ ТЯГОВИЙ БРУС

Напівнавісні моделі компакторів SO_F SWIFTER оснащені гідравлічно керованим тяговим брусом (також доступний для SWIFTER SO_PROFI як опція). BEDNAR використовує цю конструктивну розробку в більшості своїх агрегатів, оскільки вона сприяє ідеальному копіюванню поверхні, зменшує удари і дозволяє легко з’єднувати компактор з трактором.

5. ІДЕАЛЬНЕ КОПІЮВАННЯ ПОВЕРХНІ

Копіювання поверхні є важливою умовою для рівномірного обробітку ґрунту на одній глибині. Широкозахватні компактори SWIFTER SE (8,2-12,2 метра) та компактори SWIFTER SM (14,2-18,2 метра) мають систему «Wave-flex». Окремі секції кріпляться незалежно одна від одної на бічних рамах за допомогою за допомогою масивних тяг попереду і задніх копіювальних тяг, що гарантує стабільну роботу агрегата на заданій глибині.

6. ПРУЖИННА ПІДВІСКА РАМИ

Напівпричіпні компактори SWIFTER SO_PROFI мають підпружинену підвіску основної і бічних рам. Підвіска бічних рам виконана з використанням пружин, завдяки чому опорна рама не піддається впливу високих ударів і агрегат може працювати на більш високих швидкостях.

7. ПІДШИПНИКИ ЗАДНІХ КОТКІВ, ЩО НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Задні котки більшості виробників дуже схильні до пошкоджень і вимагають регулярного технічного обслуговування, що займає багато часу. BEDNAR використовує систему підшипників, що не потребують обслуговування, для задніх котків SWIFTER. Посилений багатошаровий захист опорного підшипника запобігає його забрудненню та пошкодженню під час експлуатації.

8. ІДЕАЛЬНЕ ЗВОРОТНЄ УЩІЛЬНЕННЯ І ПОДРІБНЕННЯ ГРУДКИ

Всі модельні серії Swifter мають цілий асортимент різних видів задніх котків, гідравлічні планки або борінки для ідеального зворотнього ущільнення і остаточного подрібнення грудки. Водночас версія SWIFTER SO_PROFI також пропонує фінішний кроскілл коток (який може бути третім фінішним котком наряду з дворядним кроскіллом) для подрібнення, зворотнього ущільнення верхнього шару і якісної підготовки насіннєвого ложе.

9. ПЛАНЧАТИЙ КОТОК ЗІ ЗМІННИМ ВАЛОМ

Компактори SWIFTER пропонують ще один технічний гаджет: передній планчатий коток зі змінним валом. У разі зносу або пошкодження все, що вам потрібно зробити – це замінити вал, без необхідності заміни всього котка.

Більше інформації про передпосівний компактор SWIFTER ви можете дізнатися на сайті «НФМ АГРО». А зателефонуйте нам за номером 0800 40 78 87 менеджери компанії проконсультують вас із усіх питань.

Компанія «НФМ АГРО» є офіційним дилером техніки Case IH, Bednar, Great Plains,  Kverneland, Olimak в Україні. Основними напрямками роботи є:

  • Продаж сільгосптехніки,
  • Продаж запасних частин та мастил,
  • Надає сервісні та гарантійні послуги.

Представництва «НФМ АГРО» є майже вкожній області України.

До активів компанії зараз належать: 13 виставкових майданчиків техніки та логістики, 2 розподільчих, 25 регіональних склади запасних частин та власна служба логістики, 14 сервісних майстерень. Центральний офіс компанії знаходиться в м. Дніпро.

Сайт : nfm.com.ua

0 (800) 40 7887Перегляди: 176
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: