НОВИНИ

Науковці назвали захворювання, з якими можуть зіткнутися любителі кави

12.05.2021 18:35
1

Кава — смачний напій, який в помірних кількостях робить позитивний вплив на організм. Але зловживати ним не варто, інакше ви можете зіткнутися з рядом захворювань в майбутньому. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Експерти з Британії в ході дослідження з’ясували, що у любителів кави з роками можуть виникнути такі проблеми зі здоров’ям, як артропатія (вторинне ураження суглобів на тлі інших захворювань і патологічних станів), остеоартрит (захворювання суглобів) і ожиріння (захворювання, пов’язане з наявністю надлишкового жиру в організмі). Автори дослідження стверджують, що зловживання кавою (понад 4-5 чашок щодня) посилює проблеми з суглобами й може привести до ряду інших порушень в організмі, зокрема викликати головні болі, стрибки артеріального тиску і збій в роботі печінки.

Експерти попереджають, що напій, які бадьорить, здатний викликати залежність, тому потрібно бути обережніше з дозуванням. У день рекомендується випивати не більше 3 маленьких чашок кави, і бажано робити це до 12 дня.

Читайте також: лікарі назвали звички, що руйнують шлунок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: