НОВИНИ

Науковці довели неочікуваний вплив какао на роботу мозку

04.01.2022 19:03
4-45

Вчені з Бірмінгемського університету провели дослідження щодо впливу какао на роботу мозку. Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

Під час дослідження учасників розділили на дві групи. Першій групі осіб пропонували какао-напій з умістом флавоноїдів (речовини, яка міститься в какао бобах), іншій – плацебо.

Після цього добровольцям запропонували пройти кілька когнітивних тестів різної складності. Зрештою, група людей, які пили какао, показали на 11% кращі результати, ніж група з плацебо.

Тож вчені припустили, що справа у флавоноїдах, які збільшують кількість кисню в організмі людини. А це позитивно впливає на роботу мозку.

Когнітивні здібності поліпшують лише справжні какао-напої, які зроблені з натуральної сировини й містять флавоноїди. А оброблені по кілька разів суміші з какао, цукру й сухого молока, ймовірно, містять набагато меншу кількість необхідних речовин.

Читайте також: В Україні з’явиться нова аграрна виставка AGRO KHARKIV.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: