НОВИНИ

Насіння та добрива — відповідно до потреби

10.06.2022 18:01
1S8A1150 copy

Компанія Väderstad, одна зі світових лідерів серед виробників ґрунтообробної та посівної техніки, представляє нову сівалку точного висіву Tempo L 16-24 із системою централізованого завантаження насіння та добрив Central Fill. Продуктивність відомої сівалки, яка встановила декілька світових рекордів, відтепер збільшується завдяки зменшенню часу, необхідного для її завантаження. Адже із системою централізованого завантаження вимушені простої агрегату на завантаження насіння та мінеральних добрив – мінімальні. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Великий бункер, об’ємом 7200 л (5000 л — для сухих мінеральних добрив і 2200 л — для насіння), яким оснащуються ці сівалки, є одним із найбільших у відповідному сегменті для сівалок точного висіву. Великі горловини для завантаження насіння та мінеральних добрив дають змогу оптимізувати процес завантаження потрібним висівним матеріалом. За використання мішків типу «біг-бег» (для насіння та добрив) і спеціалізованого навантажувача час завантаження сівалки становить не більше ніж 10-15 хв.

Дозування мінеральних добрив відбувається за допомогою восьми висівних пристроїв Fenix III. Продуктивність висівної системи: до 350 кг/га за робочої швидкості 15 км/год.

Це просте технічне рішення дає змогу контролювати процес дозування мінеральних добрив у восьми окремих секціях та безступеневої зміни їхньої норми по всій ширині захвату сівалки. Тож віднині точний розподіл мінеральних добрив за технологічними картами, робота сівалки без перекриттів на полях складної форми, висока продуктивність сівби й точність розподілення  висівного матеріалу – не проблема.

Як і в решти сівалок Tempo, інтелектуальним мозковим центром Tempo L 16-24 є унікальна система дозування насіння — Gilstring Seed Meter, яка гарантує незрівнянну точність на найвищих швидкостях сівби. Ця система повністю контролює переміщення насіння: від процесу дозування до розміщення його в ґрунт. Завдяки цьому ні вібрації під час руху сівалки, ні схили поверхні поля не впливають на точність дозування насіння.

Подавання насіння до висівних секцій з центрального бункера відбувається за допомогою тиску повітря. Проте слід відзначити, що система не має центрального пристрою, який дозує насіння. Натомість кожна висівна секція миттєво забезпечується потрібною кількістю насіння високоточних  висівних пристроїв. Суть його роботи така: на кожній висівній секції над системою дозування насіння розташовано спеціальний накопичувач, який працює як мінібункер об’ємом 1 л для насіння. Коли накопичувач заповнений насінням, повітряний потік у системі подавання зупиняється й насіння до цієї висівної секції не подається. Коли рівень насіння в накопичувачі знижується, повітряний потік в каналі відновлюється й центральна система продовжує подавати насіння до цього накопичувача. Це означає, що кожна висівна секція буде заповнюватися насінням відповідно до потреби.


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: