НОВИНИ

НААН створить гібриди кукурудзи, що можуть дати врожайність до 17 т/га

19.09.2020 17:06
unnamed

Сорти та гібриди кукурудзи, соняшнику та сої селекції наукових установ Національної академії аграрних наук України у порівнянні з сортами іноземної селекції мають більшу посухо- та жаростійкість. Про це під час Дня поля, який відбувся у Виставково-інноваційному центрі НААН наголосив Президент НААН Ярослав Гадзало, інформує пресслужба НААН, пише agronews.ua.

Загалом на демонстраційних полігонах в с. Ксаверівка висіяно понад 250 сортів і гібридів пізніх культур — кукурудза, соя, сорго, цукровий буряк, соняшник, картопля, окремо – лікарські рослини.

«І у той час, коли через погодні умови дуже багато сільгоспвиробників, фермерів, особливо на Одещині, втратили практично весь урожай, на демонстраційних полях Академії при відсутності поливу дуже гарні перспективи на врожай», — повідомляють в НААН.

За словами Ярослава Гадзало, гібриди кукурудзи української селекції прекрасно витримали посуху 2020 року і мають добрі перспективи на врожай.

«При 35 мм опадів на цьому полігоні при температурі 25-30°С і відсутності поливу чекаємо на врожай 8-10 т/га. На півдні, в Херсонській області, в умовах поливу, — 14 т/га. А під урожай 2021 року готуємо сорти, які потенційно можуть дати до 17 тонн сухого зерна», — переконаний Ярослав Гадзало.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: